Eren Bakıcı Fun Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eren Bakıcı Fun Club

üYe oL erenciLiqini qösTer!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gülçin in cok utandığı bir anı =)

3 posters
YazarMesaj
CAREMELA
Site Admini
Site Admini
CAREMELA

Erenci Gücü :
Gülçin in cok utandığı bir anı =) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin in cok utandığı bir anı =) Right_bar_bleue

Gülçin in cok utandığı bir anı =) Empty
MesajKonu: Gülçin in cok utandığı bir anı =)   Gülçin in cok utandığı bir anı =) EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 10:40 am

GÜLÇİNİN BAŞINDAN GEÇEN EN UTANÇ VERİCİ OLAYmIŞ ==> Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye aşk kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az yiyecekler bulunduğunu söyledi annem pilav ve cola aldı ben ise bir pilav bir yoğurt çorbası... daha bir sürü şey dedim adam hepsini getirdi aşk kafede bitek biz kaldık yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almışa benzemedim.Benim canım birde makarna çekti garsonu çağırdım ve makarna istediğimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldınız sayenizde yemekler bitti aşçıda evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandım...
https://eren-fun-club.yetkin-forum.com
erendamla
Gelişmiş Erenci
Gelişmiş Erenci
erendamla

NerdenSin Eren-ji : rize
Erenci Gücü :
Gülçin in cok utandığı bir anı =) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin in cok utandığı bir anı =) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gülçin in cok utandığı bir anı =)   Gülçin in cok utandığı bir anı =) EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 9:44 pm

tşk
Erenci
Erenci Kişilik
Erenci Kişilik
Erenci

NerdenSin Eren-ji : Erenimin Kalbinden
Erenci Gücü :
Gülçin in cok utandığı bir anı =) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin in cok utandığı bir anı =) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gülçin in cok utandığı bir anı =)   Gülçin in cok utandığı bir anı =) EmptyPtsi Ekim 19, 2009 5:03 pm

biliodum ama saqol

Gülçin in cok utandığı bir anı =)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-